hakkımızda

Turizm sektöründe lisans eğitimi ve yöneticilik yaptığım dönemlerde edindiğim; masajdan spora aldığım profesyonel eğitimlerle harmanlandığım, 14 yılı aşkın süredir edindiğim tecrübe ışığında kurulan Yin Yang Spa&Fit merkezi fark yaratmayı amaçlar. Güler yüzlü ve profesyonel ekip anlayışıyla hizmet kalitesini ve misafir memnuniyetini ön planda tutarak, siz değerli misafirlerimize zihinsel, bedensel ve ruhsal dinlenmenin şifasına kavuşturacak.

     MÖ 3000 yıllarınına dayanan ve bir çok farklı uygarlıkta uygulanan masaj ve hamam ritüelleri günümüz hayat şartlarında çok daha elzem bir hale gelmiştir. Yin Yang Spa Merkezinde 5000 yılı aşkın zamandır süre gelen bu insanoğlu ihtiyacının; vücudunuzda bulunun 7 çakrayı; bu çakraların açıldığını ve bu çakraların tüm renkleri göreceğiniz bir mekandır. Bunun için sadece Yin Yang Spa&Fit te bir kaç saat geçirmek yeterlidir. 

     Sağlık ve temizliğin öneminin yoğun bir şekilde hissedildiği bu günlerde kendinize verebileceğiniz en güzel ödül; sağlık aşılanan bir masaj ya da hamam da yapılan kese&köpük ritüeliyle şifalanmaktır. Doğayla iç içe deniz ve havuz manzaralı spor salonumuz da dahası.. Bunun için tek yapmanız gereken bizi ziyaret edip, kendinizi Yin Yang Spa&Fit in emin ellerine teslim etmektir.

     Ben ve şirket çalışanlarım bu vizyon ve misyon ışığında siz değerli misafirlemizi misafir etmekten memnuniyet duyarız.